Geriausi Lietuvos Universitetai, Kur Galima Sportuoti

Geriausi Lietuvos Universitetai, Kur Galima Sportuoti

Išsilavinimas labai svarbus mūsų gyvenimo dalykas. Šiojė straipsnyje, papasakosiu jums kur stoti.

Lietuvos sporto universitetas (LSU) didžiuojasi vienintelių specializuotų universitetų Lietuvoje, kuris vienija judėjimo ir sporto moksla aštuonerius dešimtmečius. Tyrimai sporto srityje ir susijusiose srityse populiarėja tuo pačiu metu atveria naujas galimybes sėkmingiems absolventams. Tarp LSU absolventų, yra daug išskirtinių mokslininkų, garsū sportininkaų, žymū visuomenės veikėjų pasaulinio garso treneriaų, pasaulio bokso čempionų kurie laimejo bokso čempionatus naudojanti bokso pirštinės pagaminti Lietuvoje. Daug LSU studentų ir absolventų tapo čempionais ir laimėtojus olimpinėse žaidynėse, pasaulio ir Europos čempionatuose.

Kauno technologijos universitetas, KTU yra vienas iš didžiausių technologinių universitetų Baltijos šalyse. Garsėjntis savo ryšius su verslo, lyderystės mokslinių tyrimų srityje, lanksčių programų tarpdisciplininių studijų. Mokymo programų: 156 (įskaitant 62 anglų k., 64 bakalauro, 73 magistro ir 19 doktorantūros programos). EUA, CESAER, EUCEN ir kitų tarptautinių organizacijų narys.

Geriausi Lietuvos Universitetai

Vilniaus verslo kolegija – naujoviškas, tarptautiniu mastu pripažinta aukštojo mokslo institucija, teikiančia galimybę gauti kokybišką Europos aukštąjį mokslą (bakalauro laipsnį) socialinių, humanitarinių ir fizinių mokslų srityje. Kolegijoje, moka kvalifikuoti ekspertai Lietuvos ir užsienio šalių. Visi mokytojai turi bent magistro laipsnį, kai kurie iš jų – mokslininkai, įvairių doktorantūros specialybių, taip pat docento ar profesoriaus laipsnį. Vilniaus verslo kolegija yra pirmoji pagal absolventų įdarbinima tarp Lietuvos kolegijų! Kai kurie absolventai kuria ir plėtoja savo verslą, o kai kurie tęsia mokslus Lietuvos ar užsienio universitetuose ir kolegijose, kiti studentai sportuoja naudojant bokso maišą arba futbolo kamuolis Lietuvos komande .

Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU) buvo įkurtas 1956 m. VGTU yra vienas iš didžiausių universitetų Lietuvoje, siekiantis lyderio pozicijas tarp Baltijos šalių technikos ir inžinerijos mokymo ir mokslinių tyrimų. Pagal išorės audito QS Stars standartus, trys universitetų veiklos kategorijos – švietimo, paslaugų ir inovacijos buvo apdovanotas penkiomis žvaigždutėmis. Europos aukštojo mokslo erdvė, aukštos kokybės mokslinius tyrimus laipsnius ir diplomus, tarptautiniu mastu pripažinta anglų kalbos programa.

Vytauto Didžiojo universitetas – Vienas iš labiausiai prestižinių Lietuvos mokymo įstaigų. Universiteto mokslo programos, ypatingas demesis skiriamas humanitariniams mokslams. Jis turi modernią infrastruktūrą, salių, kompiuterių klasėse, laboratorijose, bibliotekojė, sporto įrenginių. 95% universiteto teritorijojė veikia Wi-Fi. Švietimo įstaigos struktūrojė veikia 10 fakultetų. Studentams sukonstravo 3 bendrabučius, ten daugiau nei 900 vietų. Siūloma mokytis pagal 51 bakalauro ir 55 magistrantūros programų, įskaitant anglų ir rusų kalbomis. Be to, universitetė, yra daugiau nei 30 intensyvių kalbos kursų.

Studijuodami VDU universitete, galite pasirinkti ivairių krypčių sportą. Pradedant nuo lengvosios atletikos, baigiant kovinio sporto šakomis- boksas, MMA, karatė. Daugeliui tokių sporto užsiėmimų reikia spacialos aprangos, pavyzdžiui, geros kokybės MMA pirštines, šalmo, kapos ir kitos atributikos, kuri padės apsaugoti studento sveikatą ir pasiekti norimų sporto rezultatų.

Leave a Comment