Verslo Kolegijos

LVK (Latvijos verslo kolegija) – tai tarptautinė akredituota aukštojo mokslo įstaiga. Mes siūlome įgyti tarptautiniu mastu pripažintą aukštąjį išsilavinimą ir šiuolaikinę profesiją vos per du metus, studijuojant lietuvių ar anglų kalbomis. Stojamieji egzaminai nėra numatyti.

Nuotolinės studijos lietuvių ar anglų kalba

Latvijos verslo kolegija siūlo studijas dieniniame, vakariniame, neakivaizdiniame skyriuose, o taip pat nuotolines studijas. Studentas gali pasirinkti nuotolinį mokymąsi lietuvių ar anglų kalbomis pagal bet kurią kolegijos siūlomą programą!

Nuotolinės studijos – visų pirma, tai studijos distanciniu būdu. Jums nereikia važiuoti į studijų vietą, gaišti laiką ir leisti pinigus. Jums reikės tik kompiuterio su interneto prieiga.

Nuotolinis mokymas vykdomas bet kurioje Jums patogioje vietoje ir bet kuriuo patogiu laiku. Jūs nesate priklausomas nuo paskaitų tvarkaraščio, mokslo grupių ir kitų dieninėms studijoms būdingų atributų, savarankiškai paskirstote užsiėmimų intensyvumą. Besimokant šia studijų forma galima įgyti aukštąjį išsilavinimą pagal visas tarptautines akredituotas Latvijos verslo kolegijos programas.

Pažangios aukštosios mokyklos siekia aktyviai naudoti informacines technologijas, tačiau aukštuoju dėstymo pilotažu yra laikomas mokymas nuotoliniu būdu. Latvijos verslo kolegijoje studijos yra organizuotos taip, kad net nepatyręs kompiuterio naudotojas gali sėkmingai studijuoti nuotoliniu būdu.

Mokymosi procese svarbiausia – rezultatas. Daug svarbiau yra ko išmoko absolventas, nei tai, kur jis buvo mokymosi metu. Nuotolinėse studijose mes naudojame savo aukštojo išsilavinimo programas, turinčias tarptautinį akreditavimą. Studentas prisijungia prie nuotolinių studijų sistemos LVK – Moodle su savo slaptažodžiu. Ten vyksta informacijos apsikeitimas tarp studentų ir LVK dėstytojų. Viskas yra organizuota maksimaliai aiškiai ir suprantamai. Stojant į kolegijos nuotolinių studijų skyrių Jums nereikia rūpintis, kad kažkas bus neaišku. Jūs visada galėsite užduoti klausimą ir gausite išsamų bei aiškų atsakymą.

Kaip vyksta mokymosi procesas?

Semestro pradžioje studentas gauna studijų medžiagą – visą reikalingą informaciją, praktines užduotis, savikontrolės klausimus ir rekomenduojamos literatūros sąrašą, o taip pat prieigą prie kitos studijų medžiagos. Yra teikiamos tiesioginės online konsultacijos, o be konsultacijų dėstytojai taip pat ragina studentus užduoti klausimus raštu.

Vyksta nuolatinis bendravimas – studentai gauna užduotis, siunčia dėstytojams atsakymus, gauna pažymius ir komentarus, studentams vėl kyla klausimai ir t.t.

Latvijos verslo kolegijos personalas rūpinasi, kad studentai nepatirtų nepatogumų dirbdami su nuotolinio mokymosi sistema. Taip pat mes esame pasirengę atsakyti į bet kurį studento klausimą, kuris jam iškiltų mokymosi procese.

Egzaminai taip pat vyksta nuotoliniu būdu – naudojant interneto kamera. Nuotolinių studijų skyriaus studentai neturi jaustis atskirti nuo kitų studentų, mes turime būti vieningu kolektyvu, kuriame, jei kažkas neaišku, visada galima užduoti klausimą ir gauti išsamų ir suprantamą atsakymą, kur galima dalyvauti studentiškame gyvenime. Vienu metu su jumis nuotoliniu būdu mokosi ir kiti studentai. Jūs turite galimybe pasidalinti patirtimi, paklausti patarimo arba aptarti ginčytinus klausimus mūsų vidiniame forume. Nuotolinių studijų skyriuje mes siekiame sukurti tokią pat atmosferą, kuri viešpatauja dieniniuose mūsų kolegijos skyriuose. Šiuo atveju mes faktiškai stengiamės sumažinti iki minimumo tokį faktorių, kaip atstumas.

Latvijos verslo kolegijos nuotolinio skyriaus studentai gali pereiti į bet kurį kitą LVK skyrių, taip pat kartais dieninio ar kitų skyrių studentai pereina į nuotolinių studijų skyrių. Tai studentų teisė, ir čia nėra apribojimų.

Nuotolinės studijos Latvijos verslo kolegijoje suteikia realias ir kokybiškas žinias bei visiškai realų valstybinį profesionalaus 1 lygio aukštojo mokslo diplomą. Studijų trukmė – 2,5 metų. Nuotolinės studijos atitinka Europos aukštojo mokslo standartų reikalavimus. Gautų žinių apimtis – 80 kreditų, taip pat kaip ir dieniniame, vakariniame ir neakivaizdiniame skyriuose.