Papildomas kvietimas į seminarą „CrissCross Transnational – A Youth Seminar exploring Structured Dialogue proposals in 2018“

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra skelbia papildomą kvietimą į seminarą „CrissCross Transnational – A Youth Seminar exploring Structured Dialogue proposals in 2013“ , kuris vyks 2018 m. gegužės 22-27 d. AirijojeSeminaras yra orientuotas į yra jaunus žmones (18-23 m. amažiaus), kurie užimą lyderiaujančią poziciją savo organizacijoje, ir galimybę motyvuoti kitus jaunus žmones gilintis į struktūrinį dialogą savo jaunimo grupėse.Anketą reikia užpildyti iki balandžio 11 d.

NACIONALINĖS AGENTŪROS INFORMACIJA: Registracija į šį renginį vyko per SALTO sistemą. Šiuo metu  vykdoma papildoma, offline regsitracija.Užpildykite anketą ir atsiųskite el.paštu egle@jtba.lt ne vėliau kaip iki balandžio 11 d. Anketos dokumento pavadinime pridėkite savo vardą ir pavardę (pvz., anketa_crisscross_Egle Venckute).
Išsamų aprašymą anglų kalba čia.

Dalyvių atranka:

Dalyviai atrenkami pagal dalyvavimo anketoje pateikiamą informaciją, atsižvelgiant į dalyvio profilį, motyvaciją dalyvauti ir suteikti grįžtamąjį ryšį savo organizacijai, ES programai „Veiklus jaunimas”, taip pat į ankstesnius dalyvavimus panašaus pobūdžio renginiuose.Pagrindiniai kriterijai (pagal reikšmingumą): 1) asmens profilio atitikimas renginiui; 2) asmuo yra iš prioritetinio Agentūros regiono*; 3) asmuo nėra dalyvavęs tarptautiniuose renginiuose. Vienam renginiui rekomenduojame deleguoti ne daugiau nei po vieną asmenį nuo organizacijos.

*Tinkamiems kandidatams pagal profilį pirmenybė teikiama pagal jų gyvenamosios vietos/organizacijos savivaldybes. 2013 metų prioritetinės savivaldybės: Alytaus r., Birštono, Kaišiadorių r., Neringos, Palangos m., Šilutės r., Kalvarijos, Kazlų Rūdos, Joniškio r., Jurbarko r., Pagėgių bei Molėtų r.

Kelionės išlaidos: Dalyvių apgyvendinimo, maitinimo ir programos išlaidomis rūpinasi organizatoriai. Atrinktų dalyvių tarptautinės kelionės iš Lietuvos ir atgal* bei sveikatos draudimo išlaidas finansuos Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra. 

*dalyvių iš kitų šalių, net jei dalyvis joje tik laikinai, Agentūra nesiunčia. Pildydami anketą prašome turėti omenyje, kad dalyviai siunčiami tik iš Lietuvos. 

Dalyvių siuntimo į renginį tvarka: Atrinkus dalyvius, dalyviai el.paštu gauna organizatorių laišką anglų kalba apie atrinkimą į mokymo kursus. Tik po šio laiško, maždaug per savaitę iš Lietuvos siunčiami dalyviai sulaukia informuojančio el. laiško iš Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūros (JTBA), kuriame detaliau aprašoma dalyvių siuntimo tvarka ir pradedamos su siuntimu susijusios procedūros. Dalyviai kviečiami pasirašyti sutartį su Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra ir nusipirkti bilietus, kurie vėliau bus kompensuojami JTBA. Kilus klausimams, kreipkitės į projektų koordinatorę Eglę Venckutę, el. p. egle@jtba.lt, tel. 5 2497003.